درباره ما

اواخر سال ١٣٩٣ خورشيدی ايده ی راه اندازی بخشی با دغدغه های حفظ محيط زيست، بهداشت و سلامت فردی و آشتی ملي با طبيعت و ارج نهادن به نقش پررنگ و برجسته طبيعت بر زندگی فردی و اجتماعی مردم سرزمينمان شكل گرفت و شركت سرزمين آگور فرتاك در فروردين ماه سال ١٣٩٥ شروع به فعاليت نمود. طراحی وساخت دستگاه مزرعه ی همراه سلامت خانواده اولين توليد شركت سرزمين آگور فرتاك می باشد كه امكان كشاورزی خانگی و پرورش سبزيجات مصرفی و گياهان دارويی درفضاهای بسته را فراهم می نماید.


طراحی و ساخت گلدانهای دستساز آگور از جنس طبيعت ،دومين گام ما برای دست يافتن به هدفی ديگر در راستای اهداف و آرمان های تعريف شده مان بود .دستسازه هايی زيبا كه مناسب ترين بستر را برای پرورش و رشد گياهان آپارتمانی ايجاد می نماید. گلدانهايی متشكل از انواع خاك و كودهای ارگانيك با قابليت تراوا بودنِ ساختاركه امكان كاشت گياهان زنده را بر رود ديواره ی خارجي گلدانها ميسر و زيبايی منحصربه فردی را به دستسازه ها می دهد .


سومين گام ، توليد و پرورش ميكروگرين ها يا ريزسبزها به عنوان ابر غذاها يا سبزيجات فراسودمند می باشد. سبزيجات جوانی كه تا ۴۰ برابر بيشتر از سبزيجات بالغ  و حتی جوانه ها ،حاوی مواد موثره ،آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی مورد نياز بدن انسان هستند. استفاده از ريز سبزها تحولی شگرف در صنعت غذا و دارو ايجاد كرده و تندرستی افراد جامعه را افزایش می دهد. در جهت فرهنگسازی استفاده از اين سبزيجات در ايران عزيزمان ،علاوه بر توليد ، مشاوره و اجرای تمامي مراحل ساخت گلخانه های ويژه ی توليد و پرورش ميكروگرينها،آموزش كشاورزی شهری و ... از اهداف بنيادين ما در مجموعه س.آ.ف می باشد.


همراهي و مشاوره  دانشمندان و پژوهشگران داخلي و خارجی از افتخارات  اين مجموعه به حساب می آید.


اميدواريم با تلاش و كوشش روزافزونمان با همراهي شما عزيزان بتوانيم نقشي پررنگ دراعتلای فرهنگ تندرستی فرزندان ايرانمان داشته باشيم.

تماس با ما

شرکت سرزمین آگور فرتاک
نشانی : تهران ، جاجرود

۰۹۱۲۳۵۰۸۰۴۸
info@agourland.com