میکروگرین ذرت

میکروگرین ذرت حاوی ویتامین A،B،CوE است . همچنین کلسیم،آهن،منیزیم،فسفور،پتاسیم،لکیتین،کلروفیل دو،فنولیک،اسید پانتوتنیک و اسید فولیک از دیگر مواد موجود در این ریزسبز زیبا و مفید است.

امروزه، افراد زیادی به بی‌خوابی مبتلا هستند، مخصوصا زنان باردار. به‌طورکلی، یکی از عوامل اصلی این بیماری، کمبود آهن است. همان‌گونه که قبلا گفته‌شد، میکروگرین ذرت، مقدار زیادی آهن دارد که یکی از مهم‌ترین مواد معدنی ،برای تولید سلول‌های قرمز خون است. به همین دلیل، جلوگیری از بی‌خوابی را باید در فهرست خواص این ریزسبز قرار داد. زئازانتین و لوتئین موجود در این میکروگرین، از اکسید شدن پروتئین چشم جلوگیری‌می‌کنند. اکسید شدن پروتئین چشم باعث تاری دید می‌شود واین ریزسبز به کاهش تباهی لکه زرد کمک‌ می‌کند. ویتامین A تولیدشده از بتاکاروتن موجود در آن، بینایی را به طرز قابل توجهی بهبود می بخشد. مصرف روزانه این میکروگرین  برای چشم‌ها، کاهش وزن و سلامتی مفید است.
مصرف منظم این ریز سبز به دلیل داشتن ترکیب فنولیک و اسید فرولیک، می‌تواند درمبارزه باانواع سرطان و تومورها موثر  می باشد. همچنین، فولات موجود در این ریزسبز، خطر ابتلا به ناهنجاری‌ درجنین را کاهش‌ می‌دهد. مصرف روزانه میکروگرین ذرت توسط زنان باردارموجب می شود ویتامین‌ها، آنتی‌اکسیدان‌ها و مواد مغذی بیشتری دریافت می‌کنند و به سلامتی جنین‌شان کمک فراوانی می نماید.اسید پانتوتنیک موجود در این ریزسبز  به رشد بهتر ، اعضاء بدن جنین کمک می کند. 

 

تماس با ما

شرکت سرزمین آگور فرتاک
نشانی : تهران ، جاجرود

۰۹۱۲۳۵۰۸۰۴۸
info@agourland.com