میکروگرین پیازچه

این ریزسبزمنبع غنی از ویتامین های A،B،C و E است .کلسیم ،آهن ،منیزیم،فسفروز،پتاسیم ،زینک ،کاروتن و کلروفیل 2 ازدیگر مواد مغذی موجود در این میکروگرین مفیداست.

طعم بی نظیرو عطر این ریزسبز آن را به یک چاشنی بی نظیر تبدیل کرده است .همچنین توانایی زیادی در بهبود استحکام استخوان‌هایتان دارد. این به خاطر آن است که این ریزسبز حاوی مقدار بسیار زیادی ویتامین  Kو ویتامین C است که برای بهبود تراکم استخوان حیاتی هستند. میکروگرین پیازچه  حاوی ترکیبی است که آلیسین نامیده می‌شود  و برای رهایی از خشکی رگ‌های خونی بسیار حیاتی خواهد بود چراکه می‌تواند اکسید نیتریک ترشح کند و از طرفی آلیسین نیز برای جلوگیری از لخته‌های خونی بسیار مفید است ، که بی‌شک به نوبه‌ی خود از شما در برابر بیماری‌های قلبی عروقی مانند بیماری کرونر قلب محافظت خواهد کرد و می‌تواند از شما در برابر سکته‌ی قلبی نیز محافظ کند.

مطابق نظر بسیاری از متخصصان حوزه‌ی سلامت، مصرف این ریزسبز برای حفظ سلامتی سیستم دستگاه تنفسی‌تان بسیارمفیدخواهد بود، به خاطر آن که پیازچه یک خاصیت ضد ویروسی و ضد باکتریایی دارد، که بدون شک هر گونه عفونت در دستگاه تنفسی را که عموما توسط یک ویروس یا باکتری به وجود آمده باشد را درمان خواهد کرد، به همین خاطر احتمال کمتری وجود دارد که از بیماری مانند آنفلوآنزا یا سرماخوردگی رنج ببرید.

تماس با ما

شرکت سرزمین آگور فرتاک
نشانی : تهران ، جاجرود

۰۹۱۲۳۵۰۸۰۴۸
info@agourland.com