• صفحه نخست
  • شرح خدمات
  • طراحی و ساخت گلدانهای طبیعت آگور

گلدان های دستساز آگور

گلدان های آگور، دستسازه هایی از دل طبيعت و برگرفته از فرهنگ غني و تمدن باستانی كشور ژاپن هستند .
طراحی و ساخت دستسازه های آگور براي فراهم كردن بستری مناسب در راستای فرهنگ سازی استفاده از اِلِمان هاي طبيعت شگرف و ورود بخشي از طبيعت زيبا به خانه ها و محيط های كار براي احساس آرامش روح و روان، و فراموشی دنيای مكانيكی اين روز های پر تنش و آلوده به روزمره گی از نخستين گام های ما در سرزمين آگور فرتاك بوده است.
آگور ها همسان نيستند و هيچ دو گلدانی را نخواهيد يافت كه كاملا شبيه به هم باشند زيرا آفريده ای دست سازند و حس و حال آفريننده ی اثر در شكل آنان تاثير گذار است.
استفاده از گياهان زنده و طراحی و كاشت آنها بر روي ديواره گلدان ها علاوه بر زيبايي و طراوت بينظيری كه به دستسازه ها می دهد موجب تعديل دما شده و استحكام بيشترگياهدان را سبب می گردد.
 

از ويژگی های برجسته و متمايز كننده آگور ها ،جنسِ بافت و مواد بكار رفته در آنهاست كه خاصيت تراوا بودن رابه دستسازه ها می دهد وآب اضافه ی ناشي از آبياری زياد ،موجب  صدمه به ريشه و ايجاد خفگی درگياه نمی شود و از طريق ديواره گلدان جذب شده و تبخير می گردد و تنفس گياه و دمای خاك را تعديل می كند.

استفاده از كود های گياهی ارگانيك ،  انواع خاك ويژه رشد گياه و رنگ های گياهی در ساختار دستسازه های آگور،محيطی مناسب براي رشد و نمو گياه و همچنين شرايطي طبيعي و پايدار براي آن ايجاد می كند و گلدان دستساز آگور، با حسی شاداب از طبيعت شگرف گياه شما را به آغوش می كشد.

تماس با ما

شرکت سرزمین آگور فرتاک
نشانی : تهران ، جاجرود

۰۹۱۲۳۵۰۸۰۴۸
info@agourland.com